Trapasy!

21. května 2009 v 18:46 | bubu |  vtipy a trapasy

Trapasy ze školy! (na motivy druhých)

Jednou v pátek jsem měla ve škole atletiku(sportovní
kroužek).Šla jsem s kámoškama na záchod.Jenže u těch záchodů jsou i sprchy
pro učitele.Ale není tam klíč,aby se ti učitelé mohli zamknout.MNo proto
se tam nikdo z učitelů nesprchuje.Tak jsme na to nedávali ohled.Jsme tam
vlezli a kdo tam neblyl.Nahy učitel ktery se pravě sprchoval!!!!Jako
děěěěěěěs.Sklonily jsme hlavu a běžely pryč.Přitom jsme se strašně
řechtaly.Od té doby mu říkáme naháč.A když ho náhodou někde ve škole
potkáme,dostaneme záchvat smíchu:D

Jméno + věk:: Katulik 12No napsala jsem jednomu klukovi velmi romanticky že ho
miluju. Jdu si sednout před třídu na sedačky. Najednou uslyším dlouhý
přednes,ale nerozuměla jsem páč tam byl hrozný rambajz po přednesu smích a
aplaus. Jdu se jako podívat do třídy a všichni se mi začnou chechtat a
koukat se na mě jako na pitomce. Přitočím se vtom chechotu ke své kámošce
a nenápadně se jí zeptam,,hele co se to tu zas děje tady člověk nemá
chvíli klidu" a mámoška říká,,to si děláš... že nevíš co se tu děje! Ten
tvůj romeo přečetl celý ten básnicky napsaný milostný dopis celé třídě. Já
jsem běžela na záchod a málem jsem se po... studem když jsem šla do
třídy!!!!!!!!!! To byl snad ještě větší trapas než když jsem hodila ksicht
v tý jídelně a spadla do pití a vohodila ůču co šla za mnou

Jméno + věk:: Klárajka, věk 11
   

Můj trapásek

V biologii jsme šli ven, protože bylo pěkně. Poznávali jsme květiny a různé polodřeviny. Před školou máme malý plůtek a za ním pár květin. Ale to jsem odbočila. Já všechnu práci měla vypracovanou-no prostě borka. A pak to přišlo...... Začala jsem se nudit a skákala jsem přes ten malý plot. Hops, hop .... Nakonec si říkám tak ještě poslední skok, ale v tom ... serozplácnu se za plůtkem. Paní učitelka se otočila, ona bývá hodná ale teď .... Třída se ještě při dlouhém kázání učitelky řechtala. Božee to byl trapas týden se o tom ve škole mluvilo!!!


Kámoščin trapas!

Jednoho slunečného dne. Jsme ve škole seděli jako ve vězení. Venku nádherně a oni nás tu zavírají! Crrr.... tak to chtěla slyšet snad celá třída. Kámoška přišla po nemoci celá svěží. Poprosila mě abych jí na chvíli podržela peněženku . Jistě jsem jí v tom vyhověla. Nakonec když všechno měla zařízené jsem ji upozornila a vyhodila peněženku do vzduchu . Ta si pro ni chtěla vyskočit ....ale zatracené parkety. No prostě hodila tam "držku". Třída se v cukuletu pooohlídla, pak se spustil aplaus a chichotání. kamarádka nachvíli zrudla a poodběhal na chvíli. Nakonec se sebrala do smějící se třídy s vážností ve tváři jako kdyby chtěla říct "však se nic nestalo! čemu se smějete"!


Třešně- polotrapas- hlavně malý příběh

Krásný letní den a superní protože u mě spala nej kámoška. Měly jsme ten den zajímavé chutě. Kakao, čokoláda, kuře, rohlík s marmeládou, kiwi, třešně...nakonec jsme se rozhodly pro ty třešně. Bylo strašné vedro a moc se nám nechtělo ale stejně nás vytáhl můj mladší brácha. Na zahradě jsme třešně neměli tak nám nezbývalo nic jiného než zajít k sousedům. Brácha je skvělý šplhoun takže jsme ho vysadily na strom a "SBÍREJ TŘEŠNE". Po aasi 5 minutách jsem se začala ohlížet jestli nikdo nejde. A tu z razu nic slyšíme "VY HULVÁTI JEDNI, TAK NA TŘEŠNĚ JSTE MI PŘIŠLI" Brzo jsme zjistili že to byl náš asi tak 60 letý soused který se k nám hnal jako hurikán s velkou holí. Tak to jsme radši vzali všichni 3 nohy na ramena. A věřte či nevěřte on si na nás vzal traktor.... a tak to jsme radši zmizeli v domě a převléklli jsme si oblečení jen aby nás nepoznal!


Knihovna- taky trapas nebo pro někoho polotrapas

takže....jednoho dne v létě, když jsem spala u kamarádky byla knihovna a ona potřebovala vrátit knížky do knihovny.Tak jsme si řekly, že půjdeme.Jak jsme tak šly a povídaly si řekla mi Kámoška jaké knížky jsou v knihovně a hned jsme věděly jakou si vybrat.Už jsme se blížyly.Vešly jsme dovnitř a obě jsme pozdravily paní učitelku. Chvíli jsme si povídaly a paní učitelka vyzvídala.Jak jsme skončily, běžely jsme mezi ty knížky ano, ty které jsme hledaly.Ani se neptejte jaké to byly....no byly to ty knížky o dospívaní...nenápadně jsem strčila knížku na stůl.Po chvíly kdy už jsme odcházely jsme si s Vendou říkaly, že je blbé si to půjčit ještě když je to naše třídní učitelka.Tak jsme odešly.Sotva jsme si nazouvaly boty řekla jsem:"To by byla prča kdyby ted přišla paní učitelka a dala nám tu knížku!"Obě jsme se tomu mojemu forku zasmály.A v tom paní učitelka otevřela dveře a řekla "nechtěly jste si půjčit ještě tuhle knížku? My jako nic a nakonec nám ji připsala do kartičky. A řekla já jsem to také čítávala ve vašich letech. jak jsme šly domů strašně jsme se nasmály. A TU DOBU JSEM SI MYSLELA ŽE JE MÁ KÁMOŠKA JASNOVIDKA.!!!


Ředitel- trošinku trapásek

Bylo po škole v pátek. Radost u všech žáků byla velmi dobře vidět. Taktéž i na mně s kamarádkou. V šatná jsme se strašně smály. Nakonec kámoška dělala ksichty. Při kterých taky mluvila co se k nim patřičně hodilo.Usměvavý- "haha tak to byl dobrý for". Zamračený " to vůbec nebylo vtipné". Zase usměvavý " to si děláš prdel?". Snažila jsem se ji trochu upozornit ale ona nereagovala. Ředitel za ní stál a díval se na ni asi tak 1 minutu. Až se konečně probrala a uvědomila si že jí něco říkám - ohlédla se! Právě skončila u toho usměvavého ksichtu a zřetelně u něj říkala " tak to si děláš prdel?. Ředitel vypadal trochu zmateně. A kámoška hned spustilá : "Jéééé dobrý den ! " myslela jsem že jí snad přeskočilo. Newím co si o ní ředitel musel myslet snad že je trošku trhlá. Nakonec zvolala na shledanou, sebrala tašku a pelášila ze školy jako vítr. No a ředitele se na ni vždy v pátek odpoledne jaksi divně dívá. Možná je to varovný signál aby se v pát nepustila do toho samého co minule.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsi tu klikni!

KLIK 100% (135)

Komentáře

1 Gab(cool)uska Gab(cool)uska | Web | 21. května 2009 v 19:37 | Reagovat

♥♥♥ahooj!!!zitra přijedem viš to?? :-D

2 Domča Domča | 21. května 2009 v 19:43 | Reagovat

zdar Vendo když si na ty naše trapasy vzpomenu.... :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

3 Domča Domča | 27. května 2009 v 18:29 | Reagovat
4 Avito321si Avito321si | E-mail | 29. září 2017 v 3:28 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито телефон привязан к другому аккаунту
авито кошелек как
авито номер подтвержден в другом аккаунте
что означает номер подтвержден в аккаунте на авито
авито деньги под проценты у частных лиц

5 Larrythymn Larrythymn | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 2:12 | Reagovat

http://elitedocks.com/component/k2/itemlist/user/400549  фильм 7 смотреть онлайн   скачать фильм бесплатно на планшет  http://www.ww.petrpalous.cz/component/k2/itemlist/user/417317

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama